O nás « Autoškola APOLLO - Bratislava

O nás

Autoškola Apollo pôsobí v Bratislave už 18 rokov. Za toto obdobie zorganizovala nespočetné množstvo kurzov, vykonala veľa kondičných jázd, vychovala množstvo úspešných vodičov. Prešla mnohými zmenami – od výmeny vozového parku, cez sťahovanie, až po zmenu majiteľa...

Najvýraznejšou zmenou bola asi tá posledná – zmena majiteľa. Dalo by sa povedať, že teraz je tu nové Apollo, ktoré Vám ponúka svoje služby.

Ponúkame Vám kurzy na získanie vodičského oprávnenia v rodinnom prostredí, pod vedením skúsených inštruktorov. Teoretickú prípravu robíme dva krát do týždňa, praktický výcvik individuálne, podľa vašich požiadaviek. Praktická jazda je vykonávaná spočiatku na autocvičisku, neskôr v uliciach Bratislavy, prípadne v jej okolí. Jazdy vykonávame na vozidlách Škoda Fabia. Naši absolventi odchádzajú pripravení na situácie, ktoré môžu v cestnej premávke nastať.

Okrem klasického kurzu ponúkame aj tzv. individuálny kurz. Ten je zameraný na tých ľudí, ktorým z rôznych dôvodov nevyhovuje teoretická príprava v popoludňajších hodinách. Pri tomto type kurzu je každá jedna vyučovacia jednotka časovo prispôsobená Vašim požiadavkám.

Ďalej ponúkame kondičné jazdy určené pre tých ľudí, ktorí už síce vodičský preukaz majú, ale nemajú odvahu sadnúť si za volant. Takáto jazda je zameraná práve na to, čo Vám robí problém. Či už je to neistota za volantom, problémy pri parkovaní, orientácia v premávke, alebo ste len jednoducho dlho nešoférovali a potrebujete sa do toho dostať.